Regulamin

W trosce o Państwa bezpieczeństwo i wygodę w Domu na Kamykach ustaliliśmy ważne zasady:

1. Z chwilą otrzymania klucza stajecie się Państwo gospodarzem pokoju. Na życzenie pokój może zostać posprzątany : bezpłatnie - pobyt powyżej 3 dni lub za opłatą 15zł – pobyt do 3 dni.

​2. Na terenie całego budynku obowiązuje ZAKAZ PALENIA. Obiekt wyposażony jest w czujniki dymu. Złamanie zakazu lub bezpodstawne uruchomienie systemu oddymiającego będzie skutkowało obciążeniem kwotą do 500zł.

​3. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest również używanie w pokojach grzałek, żelazek elektrycznych i innych podobnych urządzeń.

​4. Jest możliwość korzystania z drewna opałowego do ogniska lub węgla do grilla. Jest to dodatkowo płatne i musi być uprzednio zgłoszone.

5. W godzinach od 23.00 wieczór do 7.00 rano prosimy zachować ciszę.

 

6. W godzinach ciszy nocnej Goście mają obowiązek takiego zachowania, by w żaden sposób nie zakłócało ono spokoju pobytu innych Gości (np. SMS z informacją o późniejszym przyjeździe).

​7. Akceptujemy zwierzęta pod warunkiem, że nie przeszkadzają innym Gościom. Informacja o odpłatności znajduje się w cenniku.

8. Doba hotelowa trwa od godz. 14:00 do godz. 11:00 dnia następnego.

​9. Brama wjazdowa na parking i drzwi wejściowe zamykane są o godz. 23:00. Poźniejszy powrót należy zgłosić obsłudze.

10. Goście ponoszą odpowiedzialność materialną za uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia (w tym zagubienie klucza), powstałe z jego winy lub osób pozostających pod jego opieką.

11. Osoby naruszające zasady niniejszego regulaminu będą zobowiązane do opuszczenia budynku bez zwrotu kosztów.

12. Parking jest bezpłatny i niestrzeżony. Gospodarze nie ponoszą odpowiedzialności za zniszczenie lub kradzież samochodu lub innego pojazdu należącego do Gościa.

 


13. Regulamin podajemy do wiadomości na stronie internetowej oraz w pokojach gościnnych - dokonując rezerwacji zobowiązujecie się Państwo do jego przestrzegania.

14. Wszelkiego rodzaju uwagi lub niedopatrzenia prosimy zgłaszać obsłudze.

Życzymy Państwu miłego pobytu

- Gospodarze 

Copyright © 2014 Dom na Kamykach. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja: Multimedia agencja reklamy