Cennik

CENNIK 2018

70 zł/os. - 1 nocleg
60 zł/os. - powyżej 1 doby

Powyżej 4 noclegów możliwość negocjacji ceny.

 

5 zł/godz. lub 15 zł /cały dzień - wypożyczenie roweru (posiadamy 3 rowery miejskie)

 

10 zł/doba - pobyt zwierzaka

 

40 zł - drewno na ognisko, kijki do kiełbasy, naczynia i sztućce jednorazowe

50 zł – grill, węgiel drzewny, przybory grillowe, tacki, naczynia i sztućce jednorazowe

 

 

 

ZASADY REZERWACJI I PŁATNOŚCI

1. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości nie mniejszej niż 30% wartości rezerwacji na wskazane konto bankowe.

2. Płatności należy dokonać do 3 dni od momentu dokonania wstępnej rezerwacji lub w innym terminie uzgodnionym z właścicielami Domu na Kamykach. 

3. W przypadku nie wpłacenia zadatku we wskazanym terminie rezerwacja zostanie anulowana.

4. Pozostałą należność za pobyt należy uregulować w dniu przyjazdu – płatność gotówką.

5. W przypadku późniejszego przyjazdu lub wcześniejszego wyjazdu niż w zarezerwowanym czasie, z przyczyn niezależnych od gospodarzy Domu na Kamykach, pobrana należność za pobyt nie podlega zwrotowi. Przedłużenie pobytu poza okres ustalony może być spełnione w miarę istniejących możliwości po uprzednim zgłoszeniu.

 

 

6. Niepojawienie się Gościa do godz. 13.00 jest traktowane jako rezygnacja i wiąże się to z możliwością wynajęcia pokoju innemu Gościowi, jeżeli nie ustalono inaczej.

7. Wpłacony zadatek nie podlega zwrotowi w przypadku odwołania rezerwacji lub skrócenia pobytu z przyczyn niezależnych od właściciela obiektu.

8. Jeżeli Gość powiadomi na minimum 2 dni przed planowanym przyjazdem o konieczności zmiany terminu, zadatek zostanie przesunięty do wykorzystania do końca roku kalendarzowego. Nowy termin zostanie ustalony z właścicielem Domu na Kamykach, w miarę możliwości rezerwacyjnych.

Copyright © 2014 Dom na Kamykach. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja: Multimedia agencja reklamy