Cennik

Cennik 2022  (przyjmujemy rezerwacje noclegów tylko powyżej 1 doby)

pokój 2 osobowy: 190 zł/dobę

pokój 4 osobowy: 380 zł/dobę

pokój typu studio (2+3): 470zł/dobę

w kilku pokojach jest możliwość połączenia łóżek

dodatkowa osoba w pokoju (dziecko): 40zł/dobę

pobyt pupila: 20zł/dobę

 

 

ZASADY REZERWACJI I PŁATNOŚCI

 

1. Potwierdzeniem rezerwacji, jeśli nie ustalono inaczej, jest wpłata zadatku w wysokości nie mniejszej niż 30% wartości rezerwacji na wskazane konto bankowe.

2. Płatności należy dokonać do 3 dni od momentu dokonania wstępnej rezerwacji lub w innym terminie uzgodnionym z właścicielami Domu na Kamykach. 

3. W przypadku nie wpłacenia zadatku we wskazanym terminie rezerwacja zostanie anulowana.

4. Pozostałą należność za pobyt należy uregulować w dniu przyjazdu – płatność gotówką.

5. W przypadku późniejszego przyjazdu lub wcześniejszego wyjazdu niż w zarezerwowanym czasie, z przyczyn niezależnych od gospodarzy Domu na Kamykach, pobrana należność za pobyt nie podlega zwrotowi. Przedłużenie pobytu poza okres ustalony może być spełnione w miarę istniejących możliwości po uprzednim zgłoszeniu.

6. Jeżeli nie ustalono inaczej, niepojawienie się Gościa do godz. 13.00 jest traktowane jako rezygnacja i wiąże się to z możliwością wynajęcia pokoju innemu Gościowi.

7. Wpłacony zadatek nie podlega zwrotowi w przypadku odwołania rezerwacji lub skrócenia pobytu z przyczyn niezależnych od właściciela obiektu.

8. Jeżeli Gość powiadomi na minimum 2 dni przed planowanym przyjazdem o konieczności zmiany terminu, zadatek zostanie przesunięty do wykorzystania do końca roku kalendarzowego. Nowy termin zostanie ustalony z właścicielem Domu na Kamykach, w miarę możliwości rezerwacyjnych.

Copyright © 2014 Dom na Kamykach. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja: Multimedia agencja reklamy